Innovatiepact 3

GroentenFruit Huis en Provincie Zuid-Holland organiseren 1 juli een interactieve sessie over de nieuwe spoorverbinding tussen Spanje, via Rotterdam, naar Scandinavië. Deze wordt dit najaar in gebruik genomen. Tijdens de interactieve sessie zullen een aantal presentaties en een rondetafelgesprek plaatsvinden waardoor duidelijk wordt waarom ‘Fresh on Track’ interessant is voor u.

De bijeenkomst neemt u mee in welke geavanceerde oplossingen mogelijk zijn voor het transporteren van verse producten van Zuid-Europa naar Noord-Europa met minimale impact op het milieu. En laat zien welke impact het geven van prioriteit aan goederentreinen boven passagierstreinen heeft op de manier waarop we goederen vervoeren kan veranderen. Er is geleerd van eerdere initiatieven van vers op het spoor en de nieuwe opzet heeft een betere risico-afweging en een realistische kans op kostenverlaging en snelheid.

Datum
Maandag 1 juli 2024
12.00 tot 15.00 uur (inclusief lunch)

Programma
12:00-12:45 Welkom met lunch
13:00 Aanvang bijeenkomst
Sprekers:
Matthijs Montsma – GroentenFruit Huis
Joris Cornelissen – Ministerie I&W
Gerard Wesseling – Provincie Zuid-Holland
Fred Lessing – Fresh Rail
14:30 afsluiting en napraten
We hopen u daar te mogen verwelkomen

Locatie
Hortiversum
Louis Pasteurlaan 7
Zoetermeer

Aanmelden
Aanmelden voor deze sessie kan hier. Registratie is mogelijk tot 30 juni a.s.



Pin It on Pinterest

logo-greenport-west-holland
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.