Innovatiepact 3

In het kader van de Dutch Food Week en de Nationale Groente- en Fruitdag verzorgt van der Linde Catering op donderdag 15 oktober 200 gratis lunches voor kinderen van basisschool Het Kristal in Dordrecht. Ter gelegenheid van deze actie doet Rob Baan van Koppert Cress (dat de lunch organiseert) een oproep: zet de corona-loonsubsidie nuttig in.

In deze Corona-periode zijn er bosjes problemen. Maar er zijn volgens Rob Baan ook kansen. “De overheid betaalt via de NOW de thuiszittende catering medewerkers voor wie nu geen werk is. Maak met behoud van de NOW gezonde maaltijden voor scholen. Je kunt het volgende week al geregeld hebben en het kost geen cent arbeid extra. We hebben nu een unieke kans om cateraars aan de gang te houden en kinderen goed te voeden. Deze kans van lage kosten komt, mag ik hopen, nooit meer. Dus snelle actie is nodig. De toekomst heeft haast.”

Lees meer over deze actie:



Pin It on Pinterest

logo-greenport-west-holland
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.