Innovatiepact 3

Op 27 maart vond in Naaldwijk het congres ‘Trias Westland: de diepte in’ plaats. Een inspirerende dag waarbij werd ingegaan op de geleerde lessen van het Trias-project: van de start, het samenwerkingsmodel, de geologie van de trias-laag tot aan de financiering, boring én de toekomst: WarmteSysteem Westland.

Johan Fretz schreef een speciaal gedicht over Trias Westland. Verschillende betrokken glastuinbouwondernemers zijn in beeld gebracht. Het gedicht geeft mooi weer hoe tuinders in het Westland vanuit hun cultuur de energietransitie tegemoet treden.  ‘Denkend aan Westland, zie ik honderden glazen paleizen, waar je ook kijkt, zover het blote oogt reikt…’

De inhoud van de gehouden presentaties is te vinden op www.etp-westland.nl



Pin It on Pinterest

logo-greenport-west-holland
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.