Jaarevent 2024

Dutch Fresh Port en Greenport West-Holland nodigen u van harte uit voor een inspirerende en informatieve bijeenkomst tijdens de Fruit Logistica 2025. Op woensdag 5 februari van 14.00 – 15.00 uur gaan we in gesprek over kansen en samenwerkingen in de verslogistiek tussen Nederland en Duitsland. 

Duitsland is een belangrijke handelspartner voor Nederland, maar hoe kunnen we de logistiek rondom verse producten efficiënter en duurzamer organiseren? Wat kunnen we leren van Duitsland, en hoe ondersteunt de Duitse overheid haar ondernemers? Tijdens deze interactieve sessie delen experts hun inzichten en bespreken we concrete kansen voor samenwerking.

Sprekers:

  • Dr. Andreas Brügger – Directeur van DFHV (Duitse evenknie van GroentenFruit Huis)
  • Jochem Wolthuis – Duitsland Desk Agri & Food
  • Maarten van der Leeden – Ketenexpert bij veredelingsbedrijf Rijk Zwaan

Deze sprekers geven inzicht in hoe Duitse ondernemers worden gefaciliteerd en welke kansen er liggen voor de verslogistiek tussen beide landen. Daarbij kijken we naar de bevindingen uit het rapport ‘Blik op Agrofood Logistiek Rotterdam <-> Duitsland’ en hoe deze in de praktijk kunnen worden gebracht. Rijk Zwaan deelt hoe zij groenten ontwikkelen die optimaal transporteerbaar zijn over lange afstanden zonder in te boeten op versheid en kwaliteit.

Voor wie?

De bijeenkomst is met name bedoeld voor ondernemers die actief zijn in de verslogistiek zijn van harte uitgenodigd voor deze bijeenkomst. Ook zijn uitgenodigd vertegenwoordigers van de provincie Zuid-Holland en de gemeenten Barendrecht, Ridderkerk, Rotterdam, Lansingerland en Westland. Ook vertegenwoordigers van NextGen, een netwerk van toonaangevende toeleveranciers in tuinbouwketen worden uitgenodigd. De korte informatiebijeenkomst biedt dus ook goede nerwerkmogelijkheden.

Locatie: HUB 27, naast hal 1.2. Voertaal: Engels/Duits

Mis deze kans niet om uw netwerk uit te breiden en samen te werken aan de toekomst van verslogistiek tussen Nederland en Duitsland!



Pin It on Pinterest